Home

superficial cunoștință gravidă cine a castigat splash vedete la apa Premisă Ghici partener

Câţi bani a luat Zanni de la Antena 1, după ce a câştigat ultima ediţie de  la Splash! Vedete la apă
Câţi bani a luat Zanni de la Antena 1, după ce a câştigat ultima ediţie de la Splash! Vedete la apă

Cătălin Cazacu a câştigat finala săptămânii la ”Splash! Vedete la apă” și  premiul de 10.000 lei
Cătălin Cazacu a câştigat finala săptămânii la ”Splash! Vedete la apă” și premiul de 10.000 lei

Cine a câștigat a 13-a ediție de la Splash! Vedete la apă. Concurentul a  rămas surprins / VIDEO | Spynews.ro
Cine a câștigat a 13-a ediție de la Splash! Vedete la apă. Concurentul a rămas surprins / VIDEO | Spynews.ro

Piticu a câștigat finala săptămânii Splash! Vedete la apă. „Încă o dată  campion!” - TVmania.ro
Piticu a câștigat finala săptămânii Splash! Vedete la apă. „Încă o dată campion!” - TVmania.ro

Un dansator sexy a câştigat «Splash! Vedete la apă!»

Cine a câștigat cea de-a cincea ediție de la Splash! Vedete la apă. A avut  loc o premieră în acest sezon / VIDEO | Spynews.ro
Cine a câștigat cea de-a cincea ediție de la Splash! Vedete la apă. A avut loc o premieră în acest sezon / VIDEO | Spynews.ro

Splash! Vedete la apa s-a terminat - cine a castigat (Foto)

Ei sunt cei 12 finaliști de la „Splash! vedete la apă”, de pe Antena 1.  Când va avea loc marea finală
Ei sunt cei 12 finaliști de la „Splash! vedete la apă”, de pe Antena 1. Când va avea loc marea finală

Câţi bani a luat Bănel Nicoliţă de la Antena 1, după ce a câştigat finala  săptămânii
Câţi bani a luat Bănel Nicoliţă de la Antena 1, după ce a câştigat finala săptămânii

Piticu este Castigatorul Primului Sezon Splash! Vedete la Apa - YouTube

Piticu a câștigat finala săptămânii Splash! Vedete la apă și premiul de  10.000 lei
Piticu a câștigat finala săptămânii Splash! Vedete la apă și premiul de 10.000 lei

Zanni a câștigat „Splash! Vedete la apă” 2022, sezonul 5. Cu ce premiu a  plecat acasă. „Mai adaug un trofeu în casa mea” - TVmania.ro
Zanni a câștigat „Splash! Vedete la apă” 2022, sezonul 5. Cu ce premiu a plecat acasă. „Mai adaug un trofeu în casa mea” - TVmania.ro

Finala „Splash! Vedete la apă” 2021. Cine a câștigat premiul în valoare de  10.000 de euro. Vestea a adus lacrimi învingătorului | Antena 1
Finala „Splash! Vedete la apă” 2021. Cine a câștigat premiul în valoare de 10.000 de euro. Vestea a adus lacrimi învingătorului | Antena 1

Cine a câștigat finala săptămânii la Splash! Vedete la apă. A plecat acasă  cu suma de 10.000 de lei / VIDEO | Spynews.ro
Cine a câștigat finala săptămânii la Splash! Vedete la apă. A plecat acasă cu suma de 10.000 de lei / VIDEO | Spynews.ro

Cine a câștigat cea de-a șasea ediție de la Splash! Vedete la apă! ”De la  nu știu să înot, la finala săptămânii” / VIDEO | Spynews.ro
Cine a câștigat cea de-a șasea ediție de la Splash! Vedete la apă! ”De la nu știu să înot, la finala săptămânii” / VIDEO | Spynews.ro

A fost stabilit primul finalist al show-ului Splash! Vedete la apă »  stiripescurt.ro
A fost stabilit primul finalist al show-ului Splash! Vedete la apă » stiripescurt.ro

Splash! Vedete la apă, episodul 14 din 3 septembrie 2022. Zanni, alegere  surprinzătoare pentru Finală. Cu cine a sărit în tandem | Antena 1
Splash! Vedete la apă, episodul 14 din 3 septembrie 2022. Zanni, alegere surprinzătoare pentru Finală. Cu cine a sărit în tandem | Antena 1

Splash! Vedete la apă, episodul 8 din 21 august 2022. Cine este  câștigătorul premiului de 10.000 de lei din Finala săptămânii | Antena 1
Splash! Vedete la apă, episodul 8 din 21 august 2022. Cine este câștigătorul premiului de 10.000 de lei din Finala săptămânii | Antena 1

Jador i-a lăsat fără cuvinte pe jurații „Splash! Vedete la apă”. Ce le-a  povestit din copilăria lui - TVmania.ro
Jador i-a lăsat fără cuvinte pe jurații „Splash! Vedete la apă”. Ce le-a povestit din copilăria lui - TVmania.ro

Jador A Câștigat A Cincea Ediție „Splash! Vedete La Apă”. I-a Impresionat  Pe Jurați | Libertatea
Jador A Câștigat A Cincea Ediție „Splash! Vedete La Apă”. I-a Impresionat Pe Jurați | Libertatea

Cătălin Cazacu a câştigat finala săptămânii la Splash! Vedete la apă și  premiul de 10.000 lei. Cine concurează săptămâna aceasta | Antena 1
Cătălin Cazacu a câştigat finala săptămânii la Splash! Vedete la apă și premiul de 10.000 lei. Cine concurează săptămâna aceasta | Antena 1

Cine a câștigat prima ediție Splash! Vedete la apă. Concurentul a furat  toate privirile celor prezenți: ”Toată viața lui a vrut să fie învingător”  / VIDEO | Spynews.ro
Cine a câștigat prima ediție Splash! Vedete la apă. Concurentul a furat toate privirile celor prezenți: ”Toată viața lui a vrut să fie învingător” / VIDEO | Spynews.ro

Vedete la apă. Antena 1 anunţă cine-i antrenează pe Giani Kiriţă, Cătălin  Cazacu sau Margherita
Vedete la apă. Antena 1 anunţă cine-i antrenează pe Giani Kiriţă, Cătălin Cazacu sau Margherita

Cine a câștigat a câștigat prima finală a săptămânii la Splash! Vedete la  apă: “N-am crezut o secundă” - Fanatik.ro
Cine a câștigat a câștigat prima finală a săptămânii la Splash! Vedete la apă: “N-am crezut o secundă” - Fanatik.ro

Bănel Nicoliță, câștigătorul primei finale Splash! Vedete la apă.  Fotbalistul, prima declarație după terminarea filmărilor de la Antena 1 -  Fanatik.ro
Bănel Nicoliță, câștigătorul primei finale Splash! Vedete la apă. Fotbalistul, prima declarație după terminarea filmărilor de la Antena 1 - Fanatik.ro

Cine a câştigat finala Splash! Vedete la apă?